Banesa për shitje në Lipjan

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 89.5 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Shitet banesa në qytetin e Lipjanit, me ndërtues firma CimaConstruction.

Banesa ka një sipërfaqe totale prej 89.05 m², duke i dhënë mjaft hapësirë për të jetuar.

Kompleksi Cima Construction ka një vendndodhje të mrekullueshme,dhe ka qasje të lehtë në qendër të qytetit.

Banesa gjendet në katin e 3- të objektit, dhe pritet të përfundoje në fundë të vitit 2024.

Banesa ka këtë renditje:

Qëndrimi ditor&Kuzhina.
Dy Dhoma gjumi.
Dy Banjo&wc.
Dhe ballkoni.

Për më shumë na kontaktoni:

Tel: +[383] 049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]