Banesa për shitje në lagjen Prishtina e Re

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 115.7 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeke Patundshmëri ofronë për shitje banesën me sipërfaqe prej 115.7 m², në lagjen Prishtina e Re nga ndërtuesi Prishtina Premium Residenc.

Banesa ka orientim nga lindja-përëndim, dhe ka këtë renditje : Qëndrimi ditor me kuzhinë,tri dhoma gjumi,dy banjo dhe dy ballkona.

Sistemi i ngrohjes është me me energji elektrike, si dhe objekti ka dy lifta dhe parking mjaftuëshme për banorët në objektë.

Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.

Banesa pritet të përfundoje këtë vitë,si dhe qmimi bëhet sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni, për një vizit në këtë pronë apo edhe në të tjerat.

Informatatë:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
+383/043 41 41 41
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Ulpiana D6 H45
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]