Banesa për shitje në lagjen Kodrina në Prishtinë-Mat

1,050€
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 212 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet për shitje banesa, me sipërfaqe 121 m², në lagjën Kodrina e ndërtuar nga gjigandi i ndërtimit Tregtia.

Është ndërtim bashkëkohor, i ndërtuar me materiale të cilësisë së lartë.

Banesa orgonizohet:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinën dhe dalje në ballkon, tri dhoma gjumi, dy banjo dhe një depo.

Gjendet në një lokacion të qetë në afërsi të rrugës C dhe asaj E, përparësi është se në këtë kompleks do ketë qerdhe të fëmijëve,ambullantë ,shkollë e shumë e shumë të mira për banoret e kompleksit.

Banesa është e gatëshme në dhjetor të 2024.

Për më shumë na kontaktoni, ose na vizitoni në zyret tona.

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona :
Ulpiana D6 Hymja 45
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]