Banesa për shitje në Gjilan

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 114 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Zeke Patundshmëri ofronë për shitje banesën me sipërfaqe prej 114,72 m² në Gjilan, nga ndërtuesi Euro Abi.

Banesa ka orientim nga jugu, dhe ka këtë renditje : Qëndrimi ditor me kuzhinë,tri dhoma gjumi,dy banjo dhe dy ballkona.

Sistemi i ngrohjes është me me energji elektrike, si dhe objekti ka dy lifta dhe parking mjaftuëshme për banorët në objektë.

Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.

Banesa është e gatëshme gjatë vitit 2024-të,si dhe qmimi bëhet sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni, për një vizitë në këtë pronë apo edhe në të tjerat.

Tel:+383/049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]