Banesa për shitje në Gjilan

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 82 M 2
  • Year Built: 1980

Description

Ofrohet banesa për shitje në një objektë i ndërtuar në vitet e 1980-të, me sipërfaqe totale prej 82 m² neto, me lokacjonë në qendër të qytetit të Gjilanit.

Është tërësisht e renovuar dhe e mobiljuar me shije të pronarit, banesa shitet ashtu siq duken edhe fotot, si dhe e gatëshme për banim, nesë keni fatë të jeni pronari i ardhëshëm.

Ka këtë përbërje:
Qëndrimin ditor me kuzhinë, tri dhoma të gjumit, një banjo&wc, depo dhe ballkoni.

Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.

Ndërtesa ku ndodhet banesa ka parking të mjaftueshëm dhe ashensor.

Për më shumë na kontaktoni,ose na vizitoni në ambijentet e tona të punës.

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]