Banesa për shitje në Gjilan

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
5
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 151 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Sot prezentojmë banesën për shitje, me sipërfaqe prej 151,07 m² në Gjilan.

Banesa ka orientim nga jugu-lindja-përëndim, dhe këtë renditje:
Qëndrim ditor me kuzhinë, katër dhoma të gjumit dhe 3 banjo&wc dhe dy ballkona.

Banesa gjendet në katin e 5-të ,dhe pritet të përfundoje gjatë vitit 2024-të.

Ndërtesa sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, po ashtu dy ashensor.

Gjendet në një lokacion tejet të përshtatshëm për jetesë, afër qendrës së qytetit, e shumë shërbimeve të nevojshme për banorë.

Mos hezitoni të na kontaktoni, për një takim në këtë pronë apo edhe për pronat e të tjera.
‐‐—————————————————————–‐–
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]