Banesa për shitje në Gjilan

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 98 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet për shitje banesa në objektin e Albi Residence, me sipërfaqe 98 m², banesa gjendetë në Gjilan.

Ka pamje të bukur nga jugu, dhe ka këtë rënditje:
Qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma të gjumit, dy banjo dhe ballkoni.

Gjendet në një lagje të qetë në afërsi të qendrës.

Sistemin e ngrohjes e ka me KEDS,ndërtesa ka dy ashensor si dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.

Për më shumë na kontaktoni:
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]