Banesa për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 87.89 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Ofrohet për shitje banesa 2+1 me sipërfaqe prej 87.89 m²,në rrugën Hamdi Grajqevci në Fushë Kosovë.

Banesa ka pamje nga lindja dhe mirë e orgonizuar:
Dhoma e ndenjës me kuzhine dhe dalje në ballkon, dy dhoma gjumi, bonjo dhe depoja.

Banesa pritet të përfundoje në Dhjetor të 2022.

Për më shumë informacjone ju lutem të na kontaktoni:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info
Ulpiana D 6 H 3 Kati 1
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]