Banesa për shitje në Fushë Kosovë-Bresje

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 65.30 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Patundshmëri ofron banesën në Fushe Kosove-Bresje, në katin e 8 me sipërfaqe totale 65.30 m².

Banesa është e gatëshme dhe posedon dokumentcjon të rregulltë për tek notari.

Banesa orgonizohet:

Qëndrim ditor me kuzhine dhe dalje në ballkon .

Një dhomë gjumi

Një banjo.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë rreth nesh na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona.

INFORMATAT:

Tel:+383/049507502
+383/046507502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpiana-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]