Banesa për shitje në Fushë Kosovë-Bresje

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 120 M 2

Description

Ofrohet pēr shitje banesa me sipërfaaqe 120,40 m² në Fushë Kosovë-Bresje, nga ndërtuesi Ardi Invest

Ka orientim nga lindje-jugu me këtë orgonizim : Qëndrim ditor me kuzhinë dhe dalje në ballkon, tri dhoma të gjumi, dy banjo&wc, depo dhe dy ballkona.

Ssistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike te instaluar nën dysheme.
Ndërtesa ka ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.

Për të mësuar më shumë rrethë kësaj banese dhe të tjerave na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona.

Tel:+383/049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari
Ulpiana D6-H45
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]