Banesa për shitje në Fushë Kosovë-Bresje

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 68 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesën për shitje, me sipërfaqe 68.98 m² me lokacion në rrugën Pajazit Islami, afër Xhamisë të qytetit në Fushë Kosovë

Banesa ka orientim të mirë nga dy anët Përëndimi, dhe ka këtë përbërje: Qëndrim ditor së basku me kuzhinë dhe dalje në ballkon, një dhomë të gjumit, një banjo&wc si dhe një depo.

Banesa është në fazën e ndërtimit, dhe pritet të përfundoje gjatë vitit 2025-të.

Banesa ndodhet në njërën prej lagjeve më të kërkuara nga klientët për banim, me vendparkim dhe me qasje të afërt nga rrugët kryesore.

Për më shumë detaje mos ngurroni të na kontaktoni.

Tel: +[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]