Banesa për shitje në Fushë Kosovë-Bresje

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 46.29 M 2
  • Year Built: 20121

Description

Ofrohet për shitje banesa me fletë poseduse dhe sipërfaqe 46,29 m² me lokacion në afërsi të rrethit kryesorë në Fushë Kosovë.

Banesa posedon,salloni ndenjës me kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një banjo&wc.

Banesa posedon hapësirë për vendparkim të jashtëm, nxemjen e ka nën dysheme dhe bëhet me KEDS.

Për më shumë informacjone apo një vizitë në pronë na kontaktoni:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]