Banesa për shitje në Fushë Kosovë-Bresje

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 116.9 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe prej 116.9 m², me adresë në Fushë Kosovë-Bresje nga ndërtuesi ACL.

Banesa ka orientim të përshtatshëm nga të gjitha lindje-jug-përëndimi.

Banesa orgonizohet nga:
Qëndrimi ditor & Kuzhina
Tri dhoma gjumi
Dy banjo& ballkoni.

Sistemi i ngrohjes është me energji elektrike , dhe objekti gjendet jo largë rrugës M 9-Prishtinë-Pejë,afër objektit të Komunës të Re ,QKMF dhe gjykata.

Banesa pritet të përfundoje këtë vite, dhe për qdo informacjone shtesë na kontaktoni.

Tel:+383/049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark-Ulpiana D6-H45
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]