Banesa për shitje në Fushë Kosovë-Bresje

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 87 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Përshkrimi
ZEKA PATUNDSHMËRI

Banesa në shitje 2+1 në Bresje -Fushë Kosovë

Ndodhët në katin e 6, me siperfaqe prej 87 m² , e pozicionuarë nga jugu.

Orgonizimi i banesës:

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë ,2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 1 ballkon

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes ,bëhen me pronarë të banesës,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës ,natyrishtë me termin paraprak.

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Ulpiana D 6 H 3 K1
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]