Banesa për shitje në Fushe Kosove-Bresje

640€
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 57.59 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet banesa për shitje në rrugën Tahir Zemaj në Fushë Kosovë-Bresje .

Banesa është e pozicjonuar në katin e 1-të teknik,me sipërfaqe totale prej 57.01 m².

Banesa është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundojë në dhjetor të 2023.

Banesa disponone:

Ambijent ndenje së bashku me këndin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualete dhe ballkoni me orjentim nga lindja.

Detaje të tjera:Objekti i ri,sistem të ventillimit si punime cilësore.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës ,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpiana-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]