Banesa për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 89.45 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet banesa për shitje në rrugën Arbëria në Fushë Kosovë.

Banesa ka një orgonizim të mirë,dhe ka pamje nga përëndimi.

Hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shpërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë dhe ka dalje në ballkon,ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditës, dy dhoma gjumi dhe dy tualet dhe depo.

Banesa gjendet katin e 2-të dhe ka 89,45 m²,banesa është në fazen e ndertimit,dhe pritet të përfundoje në fund të 2024.

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal
dhe është pronë e nënkontraktorit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
——————————
Tel:+383/049507502
+383/046507502

Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info

Ose në zyret tona në Prishtinë
Rruga Mark Dizdari
Ulpiana D 6 H 3 K 3

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]