Banesa për shitje ne Fushe Kosove

610€
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 114.56 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Ofrohet për shitje banesa e gatëshme 3+1,me sipërfaqe prej 114.58 m² në rrugën Eqrem Qabej në Fushë Kosovë.

Banesa ndodhet në katin 2-të,të një objekti i cili ka përfunduar dhe së shpejti pritet fleta poseduse, dhe vetëm 7 katë.

Është e orgonizuar në tre dhoma gjumi,dy tualete&wc,dhomë ndenjës me kënd të gatimit,një ballkonë dhe depo.

Banesa ka orjentim nga lindja,qmimi dhe kushtet e pages bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë informacjone ju lutem të na kontaktoni:

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info

Zyret tona:
Ulpiana D 6 H 45
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]