Banesa për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 56.52 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Afër rrugës Nënë Tereza, në një zonë të qetë të Fushë Kosovës shitet banesa në katin e 2-të me 56,52 m².

Orgonizohet në një dhomë ndenje me kuzhinë dhe dalje në ballkon, një dhomë gjumi, banjo&wc.

Banesa është në fazën përfundimtare të punëve, dhe pritet të përfundoje gjatë vitit 2024.

Banesën mund ta shikoni qdo, ditë të

Zeka Patundshmëri

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]