Banesa për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 89.27 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patundshmëri ofrone banesën me sipërfaqe shumë të shfrytëzuar mirë,kjo banesë tek rruga Arbëria në Fushë Kosovë.

Banesa ka sipërfaqe prej 89.27m²,në të cilën janë dy dhoma gjumi,qëndrimi ditor me kuzhinë dhe dalje në terracë,si banjo e WC.

Shumë e përshtatëshme për familje,duke plotësuar nevojat e secilit antarë të familjes.

Banesa është gatëshme në dhjetor të 2023.

Për më shumë na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona të punës.

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari
Ulpiana D 6 H 45

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]