Banesa për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 88.59 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Ofrohet banesa për shitje, në një vend ideal për banim dhe në një objekt të dalluar në atë zonë, fjala bëhet për lagjen ELIZA C tek ndërtuesi Cima Construction në Fushë Kosovë.

Banesa ndodhet në katin e 5-të,dhe një sipërfaqe totale prej 88.59 m²,me orjentim nga përëndimi.

Banesa është gatëshme gjatë vitit 2025-të ,dhe për aktin notarijal.

Banesa disponon :
Ambijent ndenje, kuzhina me depo dhe trapezeri e tëra me dalje në ballkonë.
Tri dhoma gjumi
Dy banjo&wc, dhe një depo.

Qmimi dhe pagesat bëhet sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë,apo edhe për të tjerat që i kemi në dispozicjon për ju.

INFORMATAT:

Tel:+383/049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]