Banesa per shitje ne Fushe Kosove

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 138 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesën për shitje, me sipërfaqe 138,13 m² me lokacion në rrugën Pajazit Islami, afër Xhamis së qytetit në Fushë Kosovë.

Banesa ka orientim të mirë nga dy anët Lindje-Përëndimi, dhe ka këtë përbërje: Qëndrim ditor së bashku me kuzhinë dhe dalje në ballkon, tri dhoma të gjumit, njëra nga dhomat ka dalje në ballkon, dy banjo&wc si dhe një depo.

Banesa është në fazën e punëve të vrazhda dhe pritet të përfundoje gjatë vitit 2025-të.

Për më shumë detaje mos ngurroni të na kontaktoni.

Tel: +[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]