Banesa për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 78.64 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Shitet banesa me sipërfaqe 78,64 m², rruga Pajazit Islami në Fushë Kosovë, me orientim nga jugu-lindja.

Është me pozicjonim të mirë dhe ka këtë renditje: Qëndrimin ditor me kuzhinë, dy dhoma të gjumit, dy banjo&wc dhe një terasë.

Sistemin e ngrohjes e ka me energji,si dhe objekti është i pajisur me dy ashensor.

Objekti është në fazën e ndërtimit, dhe ka leje të ndërtimit, kontrata e shitë blerjesë, bëhet me notar.
‐——–‐—————————————————————
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]