Banesa për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
3
Garages
1

The space

  • Land Size: 108 M 2
  • Year Built: 2013

Description

Ofrohet për shitje banesa me fletë poseduse dhe me sipërfaqe 108 m²,banesa gjendet pranë rrugës Nënë Terza dhe përballe Naimi Regllazhe në Fushë Kosovë.

Ka orientim nga jugu me këtë renditje: Qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma të gjumit, dy banjo, tualet dhe ballkon.

Banesa është tërësisht e mobiluar me një ambient tejet të ngrohtë.

Sistemi i ngrohjes është me energji elektrike, ndërtesa posedon ashensorin edhe parkingun e jashtëm.

Për më shumë na kontaktoni:

Tel:+383[049] 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]