Banesa për shitje në Fushë Kosovë

42,000€
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 60 M 2
  • Year Built: 2009

Description

Me sipërfaqe totale prej 60 m² neto,e gatëshme dhe me fletë poseduse,e përshtatëshme për një familje mesatare.

Banesa ka një lokacijon të mirë mu në rrugën Dardanija në Fushë Kosovë.

Ka lidhje të mirë ,Shkollën Mihail Grameno 300 metra largë,lidhje te afërtë me rrugën Nënë Tereza e shume benifite të tjera.

Banesa është e mobiljuar tërësishtë dhe shitet ashtu siq jan në foto.

Banesa orgonizohet:
Qëndrimi ditor, me kuzhinë dhe dalje në ballkonë me pamje nga jugu.
Dhoma e gjumit.
Banjo me wc si dhe koridori.

Banesa posedon edhe garazhden.

Qmimi përfundimtarë i banesës është 42.000 eu.

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë ose edhe për të tjerat oferta që i kemi në dispozicjon për ju:

INFORMATAT:
Tel:+383/49 507 502
+383/46 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]