Banesa për shitje në Fushë Kosovë

750€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 79.64 M 2
  • Year Built: 2019

Description

Shitet banesa 2+1 me fletë poseduse , dhe gjendet në rrugën Nora Kelmendi në Fushë Kosovë.

Banesa është një ndërtim i 2019-të, dhe gati për shfrytëzim, banesa është e mobiljuar përveq njëres dhomës së gjumit e cila nuk ka mobilje.

Ka një investim ekstra duke filluar nga laminati, dyerte dhomave, pllakat e sanitaria dhe në fund mobilimi modest.

Banesa ka sipërfaqe prej 79,64 m2, është e pajisur me ngrohje qëndrore me kaldaja elektrike.

Gjithashtu orientimi i banesës në Lindje siguron ndriçim natyral të mirë gjatë ditës.

Banesa ka këtë përbërje:

– Një Dhomë ndenje&Kuzhinë me tryezari
– Dy Dhoma gjumi
– Një Ballkona
– Një Banjo

Për më shumë informata, na kontaktoni ose edhe në vizitoni në zyret tona:

Tel: +383 [049] 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]