Banesa për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 67.7 M 2
  • Year Built: 2018

Description

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 67.7 m² në Fushë Kosovë, në objektin e ndërtuar nga ‘BNT Construction ’.

Banesa ka këtë renditje :
Qëndrim ditor, kuzhinë me tryezari, një dhomë të gjumit , një banjo,një depo dhe një ballkonë.

Sistemin e ngrohjes e ka me rrymë, ndërtesa ka ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme përrethë.

Gjendet në pjesën e qytetit ku ka qetësi,afër Shkolla Mihail Grameno, ambullantën etj.

Për më shumë informacjone, për këtë pronë apo edhe të tjerat na vizitoni apo na kontaktoni:

Tel:+383[049] 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]