Banesa për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 59.86 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Në rrugën Eqrem Qabej, tek ndërtuesi ACE GROUP, në një zonë të qetë të Fushë Kosovës shitet banesa në katin e parë me 59,68 m².

Orgonizohet në një dhomë ndenje me pamje nga oborri,së bashku me kuzhinë me muri ndarës dhe dalje në ballkonë,një dhomë gjumi dhe banjo&wc.

Banesa është e mobiljuar sipas shijes të pronarit,dhe shitet ashtu e mobiljuar.

Banesa kushton 43.500 eu në total,si dhe bëhet me notar.

Banesën mund ta shikoni qdo, ditë të punës me një termin paraprak.

Informatat:
+383/049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona :
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Prishtinë-Ulpianë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]