Banesa për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 59.86 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet për shitje banesa e gatëshme, me sipërfaqe 59.68 m² , e cila ndodhet në Rrugën Eqrem Qabej, në kompleksin Hira Residenc, me orientim nga oborri.

Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.

Banesa orgonizohet:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinën.
Një dhomë gjumi.
Një banjo.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës, mund ta shikoni qdo ditë pune,natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

TEL:+383/049 507 502

WEB:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]