Banesa për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 87.40 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet për shitje banesa në komplekset e Al Trade, me sipërfaqe 87.40 m², e cila ndodhet në Fushë Kosovë-Bresje.

Banesa ka këtë përbërje : Qëndrimin ditor me kuzhinën me dalje në ballkon, dy dhoma të gjumit, dy banjo, depo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.

​Objekti në të cilin ndodhet banesa ka dy ashensor, vend parkim për banorë .
Banesa pritet të përfundoje këtë vitë,si dhe ka një lokacion shumë të përshtatshëm për banim.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e pronës.

Mos hezitoni të na kontaktoni,për një takim apo ta vizitoni banesën.

Informatat:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
+383/043 41 41 41

Web:www.zekagroup.info
Email :info@zekagroup.info

Zyret tona:
Ulpiana D6-H45
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]