Banesa për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 56.67 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesën 1+1,në rrugën Pajazit Islami në Fushë Kosovë.

Banesa ndodhet në katin e 5-të,të një objekti me një cilësi mirë të ndërtimit.

Ka një sipërfaqe totale prej 59.67 m²,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,e orgonizuar me pamje nga jugu.

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenje me këndë të gatimit, një dhomë gjumi,një banjo, dhe ballkoni.

Banesa pritet të përfundoje në Tetor të 2024.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]