Banesa për shitje në Fushë Kosovë

650€
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 105.80 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesën 3+1,rruga Pajazit Islami në Fushë Kosovë.

Banesa ndodhet në katin e 4-të,të një objekti me një cilësi mirë të ndërtimit.

Ka një sipërfaqe totale prej 105.80 m²,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,e orgonizuar me pamje nga jugu.

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenje me këndë të gatimit, dy dhoma gjumi,dy banjo,depo dhe ballkoni ku kan dalje dhoma e ndenjës dhe njëra nga dhomat e gjumit.

Banesa pritet të përfundojë gjatë vitit 2024.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]