Banesa për shitje në Ferizaj

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 65.70 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet për shitje banesën , me sipërfaqe 65,70 m², e cili ndodhet në qytetin e Ferizajt,me ndërtues Cima Construction.

Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.

Banesa orgonizohet:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinën.
Një dhomë gjumi.
Një banjo dhe ballkoni.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e penthous, mund ta shikoni qdo ditë pune,natyrisht me termin paraprak.
———————-‐———————————————

TEL:+383/049 507 502
WEB:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]