Banesa për shitje në Bochum-Gjermani

175,000€
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 82 M 2
  • Year Built: 1982

Description

Zeka Patundshmëri&Partners në Gjermani, gjegjësishtë në qytetin Bochum-Am Neggenborn-44892, ofrojmë banesën me sipërfaqe prej 82 m² neto në katin e 1-të, e ndërtuar në vitin 1982.

E tëra e rrethuar me gjelbërim ,hapsira për parking.

Banesa orgonizohet:
Nga qëndrimi ditor, kuzhinën ndamas, dy dhoma të fjetjes, një banjo&WC si dhe ballkoni.

Nxemja e banesës bëhet me gas,si dhe energji elektrike.

Qmimi i pronës në fjalë është 175.000, banesa është e lëshuar me qera me qmimi 750 euro.

Ju mirëpresim të na kontaktoni:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]