Banesa për qiradhënje

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 87 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Banesa gjendet në rrugën Pajazit Islami në Fushë Kosovë.

Banesa ka sipërfaqe prej 87 m² dhe gjendet në katin e 5-të, dhe është tërësisht e mobiljuar dhe e gatëshme për banim.

Ka këtë përbërje:
Qëndrimi ditor&Kuzhina, dy dhoma gjumi,dy banjo&WC dhe ballkoni.

Qmimi i qirasë është 300 eu në muaj, si dhe muaj i garancisë.

Agjencioni Zeka Patundshmëri.

✆049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]