Banesa per qiradhenje ne Prishtine

300€
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 83 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2011

Përshkrimi

Zeka Patunshmëri

Ofrohet banesa në Prishtinë ,afër nxehtorës Termokos për qiradhënje.

Banesa është e gatëshme për banim dhe është e mobiljuar siq shihet në foto.

  • Qëndrimi ditor me kuzhinë dhe dalje ne ballkon nga lindja.
  • Dy dhomat e gjumit
  • Banjo

Për më shumë na telefononi,ose na vizitoni në zyret tona:

+383/045319313

+383/049507502

+383/043414141

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

10000 Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info