Banesa për qiradhënje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 87 M 2
  • Year Built: 2018

Description

Ofrohet banesa me qira,me sipërfaqe 87 m² në lagjen Lakrishtë në Prishtinë, ndërtim i liderit të ndërtimit Tregtia.

Ka orientim nga veriu me këtë renditje të brendëshëm: Qëndrim ditor me kuzhinë dhe dalje në ballkonë, dy dhoma të gjumit dhe banjo.

Banesa e ka nxemjen me Termokoks.
Ndërtesa poashtu ka edhe hapësirë të bollëshëm për rreth ,dhe qendra e qyteti afër na aty.

Banesa është e mobiljuar siq shihet në foto,si dhe lëshohet për një kohë më të gjatë.

Për më shumë rreth kësaj prone,apo edhe të tjera na kontaktoni.

+383[049] 507 502

Websit:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]