Banesa per qiradhenje ne Prishtine

250€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 85 M 2
  • Year Built: 2018

Description

Zeka Patundshmëri

Ofronë banesen,për qiradhënje në Prishtinë.

Banesa gjindet në katin e 7,është e mobiljuar dhe e gatëshme për banim

Banesa përbëhet:

Qëndrimi ditor me kuzhinë

Dy  dhoma gjumi

Dy  banjo ,depoja dhe ballkoni

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës .

Mos hezitoni të na kontaktoni,ose për për një vizitë në ambijentet tona të punës.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpianë D 6 H 3 k 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]