Banesa për qiradhënje në Fushë Kosovë

220€
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 70 M 2

Description

Lëshohet banesa me qira në lagjen Dardania në Fushë Kosovë, në kompleksin banesor “Naki Trade ”

Banesa është tërësisht e mobiljuar, banesa është e orientuar në Jug – Perëndim, ka gjithsej 70 m², me sipërfaqe totale, si dhe ka ngrohje qëndrore me rrymë.

Banesa ka këtë renditje:Qëndrim ditor me kuzhine, një dhomë gjumi, banjo&wc dhe depo.

Kushtet e marrëveshjes bëhen me pronari e banesës , mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

Agjensioni: Zeka Patundshmëri

📞049 507 502

🌐www.zekagroup.info
📧info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]