Banesa ne shitje ne Fushe Kosove

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 73 M 2
  • Year Built: 73

Description

Afër rrugës Nënë Tereza, në një zonë të qetë të Fushë Kosovës shitet banesa në katin e 3 me 72.26 m².

Orgonizohet në një dhomë ndenje me pamje nga jug-përëndimi.
Banesa orgonizohet nga:
Qëndrimi ditor me kuzhinë dhe dalje në ballkonë,dy dhoma gjumi dhe banjo&wc.

Banesa është në fazën përfundimtare të punëve, dhe pritet të përfundoje gjatë vitit 2024.

Banesën mund ta shikoni qdo, ditë të punës me një termin paraprak.

Informatat:
+383/049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]