Banesa në shitje

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 76.5 M 2
  • Year Built: 2022

Description

 

Afër rrugës Holger Petersen në lagjen Prishtina e Re,kemi për shitje banesën 2+1,në ndërtim e sipër.

Banesa ka sipërfaqe totale prej 76,5 m²,dhe ndodhet në katin 6 të banimit ,me orjentim nga Veri -Lindja

Banesa disponone:

Qëndrimi ditore se bashku me kuzhine ,dy dhoma gjumi,2 banjo ,dhe 1 ballkon .

Banesa është në ndërtim e sipër,dhe pritet të përfundojë gjatë vitit 2022.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes,bëhen me pronar të banesës.

Për më shumë informacione për këtë pronë ,apo edhe të tjerat na kontaktoni.

+383/49 507 502

+383/46 507 502

www.zekagroup.info

info@zekagroup.info

Zyret tona:

Mati 1-Rruga Muharrem

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]