Banesa në shitje

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 98.96 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patundshmëri ofronë:

Mundësi për të mos u humbur.
Të tilla banesa duan kohë të vijnë në treg.
Ndaj kap momentin,dhe bëhu pjesë e kompleksit “Prime Residence” 2&3,objekti gjindet ne kryqëzim te rrugëve Tirana dhe Kosta Novakovič
Banesa 2+1 në shitje
Sipërfaqja 98,96
Planimetri e rregulltë
Kati 3 të banimit,pasi që objekti ka 5 kate lokale.
Pamje nga Lindje
Banesa është e gatëshme ne fund te 2023
Prona në fjalë i përket nënkontraktorit të punëve në objektë.

Për më shumë na kontaktoni:
+383/045319313
+383/043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info

Zyret tona:Rruga Muharrem Fejza-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]