Banesa në Shëngjin -Shqipëri

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 32 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2022

Përshkrimi

Zeka Patunshmëri ofron banesat në Shëngjin-Shqipëri

Banesat jan 1+1 dhe 2+1,dhe shumica e banesave kan pamje nga deti.

Banesat ka metrazha të ndyshëme p.sh

  • 32 M²
  • 53 M²
  • 74 M² etj.

Objekti pritet të perfundojë dhe të jetë i gatëshëm në vitin e ardhëshëm 2022.

Qmimet sipas marrëveshjes me pronaret.

INFORMATAT:

Tel:

+(383)048 507 502

+(383)046 507 502

Për më shumë rreth nesh:

www.zekagroup.info

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]