Banesa në Prizren

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 95 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Zeka Patundshmëri ofrone për shitje banesën 2+1 në fazën e ndërtimit e cila ndodhet në lagjen Dardania (Jaglenicë)në Prizren.

Banesa është e pozicjonuar nga jugu,me sipërfaqe totale prej 95 m².

Banesa është e gatëshëm për banim gjatë vitit 2024.

Banesa dispononë:

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,dhe dalje në ballkon, dy dhoma gjumi, dy banjo&WC, depoja dhe koridori.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës , mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpiana-Prishtinë1Zeka Patundshmëri ofrone për shitje banesën 2+1 në fazën e ndërtimit e cila ndodhet në lagjen Dardania (Jaglenicë)në Prizren.

Banesa është e pozicjonuar nga jugu,me sipërfaqe totale prej 95 m².

Banesa është e gatëshëm për banim gjatë vitit 2024.

Banesa dispononë:

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,dhe dalje në ballkon, dy dhoma gjumi, dy banjo&WC, depoja dhe koridori.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës , mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpiana-Prishtinë1

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]