Banesa në Prishtinë për shitje.

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 89 M 2
  • Year Built: 2009

Description

Shitet banesa me sipërfaqe totale prej 89 m² ,e gatëshme dhe e mobiljuar mirë,e përshtatëshme për një familje mesatare.

Banesa ka një lokacijon të mirë mu në mes të rrugëve B dhe C në lagjen Mati 1 në Prishtinë.

Ka lidhje të mirë ,për të arritur në brendinë e qytetit.

Banesa është e mobiljuar tërësishtë dhe shitet ashtu siq jan në foto.

Banesa orgonizohet:
Qëndrimi ditor, me kuzhinë dhe dalje në ballkonë me pamje nga jug-përëndimi.
Dy dhoma gjumi.
Dy banjo me wc si dhe koridori.

Qmimi i banesës është 110.000 eu,qmim që mundet të negocijohet pak me pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë ose edhe për të tjerat oferta që i kemi në dispozicjon për ju:

INFORMATAT:
Tel:+383/49 507 502
+383/46 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]