Banesa në Prishtinë-Mati 1

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 97 M 2
  • Year Built: 2013

Description

Shitet banesa me sipërfaqe 97 m² me lokacion në Mati 1 afër Shkollës Pamvarësija,në Prishtinë.

Ka orientim nga lindja dhe veriu me këtë,dhe këtë përbërje :
Qëndrim ditor me kuzhinë, tri dhoma të gjumit ,një banjo dhe WC,si dhe një ballkona.

Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, ndërsa ndërtesa ka edhe ashensor.

Banesa shitet ashtu siq shitet dhe,mund të themi që e kemi si ofertë të muajit.

Për më shumë na kontaktoni:

Tel:+383[049] 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Ju mirëpresim ne Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]