Banesa në Prishtinë-Mati 1

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 79 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Shitet banesa 2+1 me një siperfaqe prej 79 m²,në katin e 7-te dhe orijentim nga veriu.

Banesa ndodhet në lagjen Mati 1 në Prishtinë.

Banesa ka  këtë orgonizim:

  • Qëndrimi ditor,bashke me kuzhinë
  • Dy dhoma gjumi
  • Ballkoni dhe dy banjo me wc.

Banesa pritet të përfundjë në kë vite,dhe shitet nga nënkontraktori i punëve në objektë.

Për një vizitë nē pronë na kontaktoni

+383/049 507 502 & +383/46 507 502

Për më shumë:

www.zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]