Banesa në Prishtinë-Kalabri

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 113.5 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Group-Patundshmëri

Banesa në Prishtinë në lagjen Kalabri.

Sipërfaqja Totale 113,5 M²

Ndodhet në katin e 2 të banimit

Orgonizohet në:

  • Qëndrimi ditorë& kuzhina
  • Tri dhoma gjumi
  • Dy banjo dhe ballkoni

Orjentimi Veri&Lindje

Banesa është në ndërtim e sipër,dhe përfundon në qershorë të 2022

Banesa është pronë e nënkontraktorit,qmimi sipas marrëveshjes.

 

Për me shumë informacjone na kontaktoni në:

+(383) 049 507 502

+(383) 046 507 502

info@zekagroup.info

 

 

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]