Banesa në Prishtinë-Bregu i Diellit

450€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 90 M 2
  • Year Built: 1988

Description

Jepet me qera banesa 2+1 ,në lagjen Bregu i Diellit,afër qendrës familjare me sipërfaqe 90 m²,dhe ndodhet në katin e 4 -të të një objekti të vjetër.

Banesa organizohet në:

Qëndrim ditor me kuzhine dhe dalje në ballkon, dy dhoma gjumi, banjo dhe depoja.

Me dy anë pmaje nga Veri-Lindja, banesa është tërsishtë e mobiljuar.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës, banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës,natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpianë-Prishtin

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]