Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 115.10 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet për shitje banesa,në lagjen Prishtina e Re në Prishtinë.

Banesa ndodhet në katin e 5-të,dhe një sipërfaqe totale prej 115.10 m²,me orjentim nga jugu.

Banesa është në fazën përfundimtare dhe pritet të përfundoje në gjysmën e dytë të 2023.

Banesa disponon :
Ambijent ndenje, kuzhina me depo dhe trapezeri e tëra me dalje në ballkonë.
Tri dhoma gjumi
Dy banjo&wc.

Qmimi bëhet sipas marrëveshjes me pronarin.

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë,apo edhe për të tjerat që i kemi në dispozicjon për ju.

INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]