Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 55 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2009

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri
Ofronë banesën për shitje në Prishtinë në rrugën Tringë Ismajli prapa Hotel SIRIUS.

Banesa gjindet në katin e 7-të me sipërfaqe 55 m², me pamje lindja.
Banesa është e gatëshme dhe e mobiljuar.

Banesa orgonizohet në:
Qëndrimi ditor me kuzhine dhe dalje në ballkonë,një dhomë gjumi dhe banjo.

INFORMATAT:
+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Për më shumë rreth nesh:
www.zekagroup.info

Zyret tona:
Ulpiana D 6 H 45
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]